آراد برندینگ
خانه / کاشی شکسته / تولید کننده کاشی شکسته در ایران

تولید کننده کاشی شکسته در ایران

کاشی شکسته در طرح ها و رنگ های گوناگون تولید می شود و کاربرد های فراوانی دارد. ایران در تولید این کاشی ها بسیار موفق بوده و استفاده از آن بین ایرانیان رایج است. مراکز تولید کننده کاشی شکسته در ایران در اکثر شهر ها وجود دارد که نیاز مردم به کاشی در امور معماری و ساختمان سازی را براورده می کنند.

کاشی شکسته

کاشی شکسته

کاشی های شکسته همان قطعات خرد شده کاشی های معمولی می باشد. استفاده از این کاشی ها بین معماران، ساختمان سازان و حتی خانم های خانه دار رایج است.

در صنعت معماری و ساختمان سازی از کاشی شکسته در زیبایی بخشیدن به محیط داخلی خانه و نمای آن استفاده  می شود.

خانم های خانه دار با استفاده از این کاشی ها دست به کارهای هنری می زنند و تابلو های زیبایی را در طرح های مختلف تولید می کنند.

استفاده از کاشی های شکسته نیاز به آموزش و مهارت خاصی ندارد و هر فردی می تواند از آن ها بهره ببرد و هنر خودش را به نمایش بگذارد.

کاشی شکسته

طرح های گوناگون کاشی شکسته

طرح و رنگ این کاشی ها از تنوع بالایی برخوردار است که هر کدام را باید با توجه به محیطی که می خواهیم استفاده کنیم، برگزینیم.

طرح های موجود از کاشی های شکسته به این صورت است

  • طرح فانتزی
  • طرح سنتی
  • طرح مدرن
  • طرح کلاسیک
  • طرح اسلیمی

بطور مثال از کاشی با طرح های فانتزی در منازل و اتاق کودکان و دیوار های شهری ، از طرح های اسلیمی و سنتی در اماکن مذهبی و خانه های سنتی و از طرح های مدرن و کلاسیک برای دکوراسیون خانه استفاده می شود.

هرکدام به خاطر ویژگی های منحصر به فردش باعث می شود آن محیط بیشتر بدرخشد و جلب توجه کند.

کاشی شکسته

مراکز تولید کننده کاشی شکسته

به دلیل تقاضای زیاد این مدل کاشی ها و استفاده گسترده از آن ها تعداد مراکز تولیدی نیز رشد چشمگیری داشته اند. در این مراکز طرح و رنگ متنوعی از کاشی ها موجود است و قیمت های هرکدام با یکدیگر متفاوت است.

برای خرید انواع کاشی مورد نظر خودتان بهتر است به صورت حضوری به این فروشگاه ها بروید و با مقایسه دقیق طرح و قیمت آن ها خرید درستی انجام دهید. طرح کاشی و تنوع رنگی آن و همچنین جنس و کیفیت کاشی ها عوامل دخیل در قیمت هستند.

در ایران این مراکز فعالیت زیادی دارند و سعی دارند که با تولید مدل های مختلف مشتریان زیادی را به خود جذب کنند، این توانایی ایرانیان سبب شده که علاوه بر مصارف داخلی به صادرات کاشی بپردازیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نیلوفر اصفهانی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123613402
شماره پشتیبانی: 09123613402
پاسخگویی تلگرام: 09123613402
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
N.khiyal@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سایت عرضه کاشی شکسته فانتزی

سایت عرضه کاشی شکسته فانتزی

کاشی شکسته فانتزی در طرح های متنوع و بسیار فراوانی کاربرد دارد. برای خرید کاشی …

آراد برندینگ