آراد برندینگ
خانه / تابلو سفال / قیمت خرید تابلو سفال طرح ساده

قیمت خرید تابلو سفال طرح ساده

تابلو سفال ساده امروزه در طرح ها و رنگ های مختلفی به فروش می رسد و به همین جهت می توان از آن به عنوان پرفروش ترین محصولات سفالی در بازار نام برد.

تابلو های سفالی در طرح ها و رنگ های مختلفی عرضه می شوند و همین امر باعث شده است که کمی در تصمیم گیری برای خرید آن ما تاخیر داشته باشیم.

این تاخیر در تصمیم گیری نه به دلیل کمبود کیفیت، یا بی استفاده بودن این محصولات است بلکه به دلیل همان امری که در ابتدا ذکر کردیم یعنی تنوع در رنگ و طرح می باشد.

تابلو سفال ساده

سه رکن اساسی در خرید تابلو سفال های طرح ساده

برای آنکه بتوانید تابلویی را خریداری کنید که هم دارای کیفیت مناسب، زیبایی بی نظیر و موارد برتر این چنینی است می بایست که به سه ویژگی بسیار مهم این تابلو ها توجه داشته باشید.

به این سه ویژگی که در ادامه ذکر می شوند اگر توجه کنید دیگر برای شما آن تاخیر در تصمیم گیری که در ابتدای مقاله ذکر کردیم وجود نخواهد داشت و شما به شیوه ی بهتری می توانید تابلوی مورد پسند خود را تهیه و خریداری نمایید.

این سه رکن خیلی مهم به شرح زیر هستند!

 • این تابلو در کجا تولید شده است؟
 • این تابلو به چه روشی تولید شده است؟
 • این تابلو به چه شکل و چگونه تولید شده است؟

اگر بتوانید برای این سه سئوال که به عنوان رکن های اصلی به حساب می آیند پاسخ مناسب پیدا کنید خیلی راحت می توانید تابلوی دلخواه خود را خریداری کنید.

تابلو سفال ساده

قیمت تابلو سفالی ساده

ملاک قیمت گذاری تابلو های سفالی ساده به عوامل می توان گفت که بسیاری بستگی دارد از جمله ی این عوامل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع سفارش
 • سایز و اندازه تابلو
 • نوع لعاب
 • برجسته بودن طرح و …

شما قبل از خرید می بایست که این موارد را در نظر داشته باشید و همچنین شما می توانید برای آنکه ارزان تر تابلو را خریداری کنید به صورت مستقیم آن را از تولیدی یا نمایندگی مربوطه سفارش دهید.

تابلو سفال ساده

سفارش تابلو سفالی ساده

ممکن است شما به هر دلیلی امکان رفتن به بازار برای خرید تابلو سفالی ساده را نداشته باشید به همین جهت می توانید به یکی از شیوه های زیر عمل نمایید.

 • خرید تابلو سفالی ساده از فروشگاه های اینترنتی
 • سفارش از کانال های تلگرامی
 • سفارش از نمایندگی ها
 • سفارش از صفحات اینستاگرامی و …

به هر جهت اگر از این موارد می خواهید برای خرید تابلوی مورد نظر خود استفاده کنید حتما این را در نظر داشته باشید که فروشنده به شما ضمانت چند روزه بدهد به این جهت این امر مهم است چرا که ممکن است به هر دلیل تابلو شاید به صورت معیوب به دست شما برسد و اگر شما این ضمانت را نداشته باشید دیگر نخواهید توانست تابلو را برگردانید یا احتمالش کم خواهد بود که فروشنده تابلو را از شما بپذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نیلوفر اصفهانی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123613402
شماره پشتیبانی: 09123613402
پاسخگویی تلگرام: 09123613402
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
N.khiyal@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تابلو تزئینی سفالی

پخش کننده تابلو تزئینی سفالی

تابلو نقره طرح گل  و تابلو تزئینی سفالی از نوع اثر هنری سنتی و مینیاتوری …

آراد برندینگ