آراد برندینگ
خانه / کاشی شکسته / خرید کاشی شکسته در اصفهان

خرید کاشی شکسته در اصفهان

استفاده از کاشی شکسته در بخش های داخلی و نمای خارجی ساختمان ها یکی از هنرهای جدید و زیبای امروزی است که بسیار رایج شده است.

هنرمندان و افراد خوش ذوق کاشی ها را قطعه قطعه می کنند و آن ها را در رنگ های مختلف تولید می کنند . برای خرید کاشی شکسته در اصفهان به مراکز خرید بروید و طرح دلخواهتان را انتخاب کنید.

کاشی شکسته

هنر کاشی های شکسته

همانطور که از نام آن پیدا است، این کاشی ها از خرد شدن کاشی های بزرگتر به وجود آمده اند و دارای طرح و رنگ های متنوعی هستند.

کاربرد این کاشی های زیبا در زندگی زیاد است به طوریکه هم درون خانه و هم بیرون آن می توانیم آن ها را مشاهده کنیم. برای تزیین دیوار ها، اپن آشپرخانه و شومینه و سرویس های بهداشتی استفاده  می شوند.

طرح های مختلفی از این کاشی ها وجود دارد که شامل

  • طرح فانتزی
  • طرح سنتی
  • طرح اسلیمی
  • طرح مدرن
  • طرح کلاسیک

می شوند. استفاده از آن ها بستگی به محیطی دارد که قرار است استفاده شود. هرکدام از کاشی ها طراحی و ترکیب رنگ هنرمندانه ی ویژه ای دارد که باعث تمایز آن از بقیه می شود.

کاشی شکسته

قیمت کاشی های شکسته در مراکز فروش

قبل از خرید هرچیز باید قیمت آن را در مراکز مختلف سوال کنیم تا بتوانیم در نهایت انتخابی از روی آگاهی داشته باشیم. هنرمندان و کسانیکه قصد استفاده از کاشی های شکسته را دارند می توانند به فروشگاه های مختلفی که در سراسر شهر وجود دارند مراجعه کند.

باید با توجه به مکانی که قصد استفاده از کاشی ها را داریم طرح مناسبی را انتخاب کنیم، بطور مثال در اتاق کودک از طرح های فانتزی، در اماکن مذهبی از طرح های اسلیمی و سنتی و در خانه ها از طرح های مدرن و کلاسیک بهره می گیرند.

با مراجعه حضوری به مراکز خرید هم می توان طرح های متنوع را از نزدیک مشاهده کرد و هم مقایسه ای بین قیمت ها انجام دهیم که این ها باعث خرید آگاهانه ما می شوند.

عوامل تاثیر گذار در قیمت کاشی شکسته

در تعیین قیمت کاشی های شکسته عوامل مختلفی چون طرح روی آن، جنس و کیفیت کاشی، ترکیب رنگ آن، اندازه و ابعاد کاشی ها دخیل هستند.

کاشی شکسته

خرید کاشی شکسته

در هر یک از شهرهای ایران که باشید می توانید کاشی مورد نیاز خود را تهیه کنید. یکی از شهرهایی که در این زمینه فعالیت دارد اصفهان می باشد.

در اصفهان کاربرد این هنر زیبا واضح است و اگر به اطراف شهر نگاهی بیندازید استفاده هنرمندانه از آن ها را در زیبایی بخشی شهر می بینید.

در اصفهان مراکز خرید زیادی وجود دارد که طرح های مختلف کاشی شکسته را می فروشند.

برای خرید طرح مورد نظر خود در اصفهان به فروشگاه ها بروید و کاشی با قیمت مناسب را تهیه کنید و آن را ماهرانه در مکان مورد نظر به کار گیرید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نیلوفر اصفهانی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123613402
شماره پشتیبانی: 09123613402
پاسخگویی تلگرام: 09123613402
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
N.khiyal@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

سایت عرضه کاشی شکسته فانتزی

سایت عرضه کاشی شکسته فانتزی

کاشی شکسته فانتزی در طرح های متنوع و بسیار فراوانی کاربرد دارد. برای خرید کاشی …

آراد برندینگ