آراد برندینگ
خانه / تابلو سفال / فروش تابلو سفال رسی در اصفهان

فروش تابلو سفال رسی در اصفهان

یکی از زیباترین انواع

تابلو نقره اصل و تابلو سفالی ، تابلو سفال رسی می باشد که از خاک مرغوب رس ساخته می شوند به همین علت دارای کیفیت و استحکام بالایی هستند.

فروش تابلو سفال رسی در اصفهان با تقاضای زیادی مواجه است، در این مراکز خرید انواع مختلفی از تابلو ها ازنظر کیفیت، قیمت، رنگ و طرح موجود می باشد.

تابلو سفال رسی

تابلو سفالی رسی

یکی از هنرهای دستی بسیار زیبا و پرطرفدار بین ایرانیان و هنردوستان همین تابلو های سفالی و سفالگری می باشد. با سفال صنایع متنوعی را می توان ساخت که تهیه تابلو تنها یکی از کاربرد های سفال است.

به دلیل علاقه زیاد ایرانیان به فرهنگ و هنر اصیل خود و همچنین زیبایی دوستی ذاتی آن ها گرایش به این تابلو های تزئینی زیاد است.

تابلو نقره در اراک در طرح ها و سایز های مختلفی تولید می شوند که هرکدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارد و برای محیط خاصی استفاده می شود.

این تابلوها از استحکام بالایی برخوردارند و در عین حال جابجایی آن ها آسان است.

انواع گوناگونی از تابلو های سفالی که در حال حاضر در بازار موجود است شامل

 • تابلو سفال نقش برجسته
 • تابلو سفال مینیاتوری
 • تابلو سفال طرح دار
 • تابلو سفال سنتی
 • تابلو سفال مدرن
 • تابلو سفال رسی

می باشد. تابلویی که در ادامه قصد معرفی آن را داریم نوع رسی می باشد. برای ساخت این تابلو از مواد اولیه بسیار مرغوب استفاده  می شود در واقع مناسب ترین نوع خاک برای سفال گری خاک رس است که این خاک هم انواع مختلفی دارد.

انواع خاک رس

از انواع مختلفی از خاک های رس که هرکدام ویژگی ها و کیفیت متفاوتی دارند برای ساخت تابلو سفالی استفاده می شود.

 • خاک رس رسوبی
 • خاک رس گلوله ای
 • خاک رس قرمز
 • خاک رس آهکی
 • خاک رس دیرگداز

موارد یاد شده مدل های متنوع خاک رس می باشند که اندازه و شکل ذرات هرکدام با یکدیگر متفاوت است. شناخت ترکیب این خاک ها در تهیه تابلو های مختلف بسیار با اهمیت است.

تابلو سفال رسی

اگر دنبال کار با کیفیت می گردید باید میزان ناخالصی مواد اولیه در آن اندک باشد، اگر درصد ناخالصی موجود در خاک رس از مقدار معینی بیشتر شود کیفیت کار پایین می آید که این نکته برای سازندگان تابلو بسیار مهم است.

کاربرد تابلو سفالی رسی

این تابلو ها به علت داشتن نقوش ایرانی و اصیل و همچنین سادگی و زیبایی شان نه تنها مود توجه ایرانیان قرار گرفته بلکه توجه کشور های خارجی را نیز به خود جلب کرده است و به کشور های دیگر نیز صادر می شود.

از این تابلو ها در راهرو و راه پله ها و سالن های همایش و پذیرایی استفاده  می شود که زیبایی خاصی را به دکوراسیون مکان های مختلف می دهند.

تابلو سفال رسی

 مراکز فروش تابلو سفالی

به دلیل درخواست های زیاد از طرف مردم برای خرید تابلو های تزئینی و دستی سفالی مراکز فروش آن ها به تعداد فراوانی در شهر های مختلف وجود دارد که تنوع بالایی از مدل ها را به مشتریان عرضه می دارد.

فروش تابلوهای سفالی در اصفهان به راحتی صورت می گیرد. تولید کنندگان این تابلو ها سعی دارند محصولاتی با کیفیت و قیمت مناسب به مردم عزیز ایران تحویل بدهند.

در تعیین قیمت این تابلو ها عوامل مختلفی مانند کیفیت و جنس ماده اولیه و سایز تابلو ها و همچنین طرح و نقشی که بوسیله سفال ایجاد شده، دخیل هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
نیلوفر اصفهانی زاده
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123613402
شماره پشتیبانی: 09123613402
پاسخگویی تلگرام: 09123613402
پاسخگویی واتس اپ کلیک کنید
N.khiyal@yahoo.com

مطلب پیشنهادی

تابلو تزئینی سفالی

پخش کننده تابلو تزئینی سفالی

تابلو نقره طرح گل  و تابلو تزئینی سفالی از نوع اثر هنری سنتی و مینیاتوری …

آراد برندینگ